Z dumą informujemy o sukcesie naszych uczennic, które zostały nagrodzone w finale Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego pod hasłem:
„OSP – w służbie drugiemu człowiekowi nie tylko w czasie pożaru”.
W gronie laureatek znalazły się:
- Kalina Kwiatos z klasy 3,
- Maja Dziuda z klasy 4,
- Pola Maj z klasy 7b.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom wspaniałego osiągnięcia, kreatywności oraz dużego zaangażowania w przygotowanie prac konkursowych.
Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania talentów artystycznych oraz kolejnych inspirujących pomysłów.







