Z dumą informujemy o sukcesie naszych uczennic, które zostały nagrodzone w finale Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego pod hasłem:

„OSP – w służbie drugiemu człowiekowi nie tylko w czasie pożaru”.

W gronie laureatek znalazły się:

  • Kalina Kwiatos z klasy 3,
  • Maja Dziuda z klasy 4,
  • Pola Maj z klasy 7b.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom wspaniałego osiągnięcia, kreatywności oraz dużego zaangażowania w przygotowanie prac konkursowych.

Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania talentów artystycznych oraz kolejnych inspirujących pomysłów.

Udostępnij na Facebook'u