W klasie pierwszej odbyło się wyjątkowe Wielkanocne Śniadanie, które wprowadziło wszystkich w radosny i świąteczny nastrój. Uczniowie przynieśli wiele smacznych potraw, a pięknie udekorowany stół stworzył ciepłą i wyjątkową atmosferę.

Był to czas wspólnych rozmów, integracji oraz kultywowania wielkanocnych tradycji. Spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości i pozwoliło miło spędzić czas w gronie koleżanek i kolegów.

To było naprawdę wyjątkowe przedświąteczne spotkanie, pełne uśmiechu, życzliwości i wspólnie spędzonych chwil.

Udostępnij na Facebook'u