Serdecznie dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu Ziemi Łowickiej w Łowiczu – Oddział w Lipcach Reymontowskich za podjęcie współpracy w związku z realizacją programu „Szkoła Promująca Zdrowie”.
Dzięki wsparciu i zaangażowaniu lokalnych instytucji możemy wspólnie podejmować działania promujące zdrowy styl życia, właściwe odżywianie oraz aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.
Współpraca ta jest dla naszej szkoły niezwykle cenna i stanowi ważny element budowania świadomości zdrowotnej wśród uczniów. Cieszymy się, że możemy realizować działania edukacyjne przy wsparciu partnerów, którym bliskie są wartości związane ze zdrowiem, edukacją i rozwojem młodego pokolenia.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie, życzliwość oraz otwartość na wspólne inicjatywy.






