W dniu 4 czerwca w naszą szkołę odwiedzili ponownie p. Zdzisław Hoffmann – Mistrz Świata w trójskoku z Helsinek i p. Andrzej Sontag – brązowy medalista Mistrzostw Europy z Rzymu. Tym razem, aby przeprowadzić zajęcia z uczniami klas 4-6.

„Lekcję” rozpoczął dyrektor szkoły pan Piotr Łaski, który przywitał mistrzów oraz zaproszonych gości: p. Marka Sałka – Wójta Gminy Lipce Reymontowskie, oraz dyrektora GOKSiR p. Tomasza Milewskiego.

Następnie, na płycie boiska, dziewczęta z klasy 5-ej zaprezentowały układ taneczny.

Ostatnim, a zarazem głównym punktem programu, była „Lekcja z mistrzami”. Pan Zdzisław Hoffmann rozpoczął od intensywnej rozgrzewki, podczas której dbał o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Potem przeszedł do wyścigów rzędów, w których to uczniowie mogli wykazać się szybkością. Na koniec mistrz przekazał kilka ważnych informacji naszym uczniom, m.in. dlaczego warto ćwiczyć na zajęciach fizycznego:)

„Lekcja z mistrzami” na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy p. Zdzisławowi i p. Andrzejowi za obecność. Wierzymy, że Państwa zaangażowanie będzie miało przełożenie na aktywność fizyczną uczniów naszej szkoły.

Udostępnij na Facebook'u