4 marca w Godzianowie zostały rozegrane MISTRZOSTWA POWIATU SKIERNIEWICKIEGO ZIEMSKIEGO w piłce nożnej halowej chłopców. Podobnie jak u dziewcząt objęte zostały patronatem LZS-u Ludowe Zespoły Sportowe

Do zawodów zgłosiło się aż 13 drużyn – rekord jeśli chodzi o zawody powiatowe ‼️.

Lista drużyn: SP Maków, SP Słupia, SP Janisławice, SP Sierakowice Prawe, SP Białynin, SP Lipce Reymontowskie, SP Mokra Prawa, SP Michowice, SP Godzianów, SP Żelazna, SP Nowy Dwór, SP Winna Góra oraz SP Trzcianna.

Zespoły podzielone zostały na cztery grupy. Nasi chłopcy znaleźli się w grupie B wraz z szkołami z Białynina i Mokrej Prawej.

✅W pierwszym meczu z SP Białynin wygrywamy 2:1.
✅Drugie spotkanie z Mokrą Prawą kończymy zwycięstwem 4:0 i meldujemy się w najlepszej czwórce turnieju.
✅W półfinale trafiamy na szkołę z Trzciannej, z którą wygrywamy 3:0.
✅W finale natomiast mierzymy się z najmocniejszą drużyną zawodów SP Godzianów. Po zaciętej i wyrównanej walce ulegamy 1:0 i zostajemy:

⚽Meszka Szymon kl. 5a

Wyróżnienie najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Bartosz Ziółczyk.

OGROMNE BRAWA DLA CAŁEJ LIPECKIEJ DRUŻYNY👏👏👏

Warto nadmienić iż w zawodach mogli wystartować uczniowie klas ósmych i młodsi. Nasza reprezentacja złożona była z uczniów o rok lub dwa lata młodszych. Chłopcy w starciu o pierwsze miejsce zaprezentowali się świetnie, a różnica wieku na boisku była praktycznie niezauważalna.